Není nikdo, kdo by za poslední měsíce nezaznamenal počáteční krizi, nedostatek práce, všudy přítomný strach z nákazy a hlavně zavřené hranice, které velmi zkomplikovali spolupráci se světem. Není tak výjimkou, že mnoho menších podnikatelů a živnostníků tento tlak nezvládla a vlivem dané situace museli svůj podnik nebo firmu ze dne na den uzavřít. Právě pro tyto nečekané události by tu měli být banky, které by měly přijít s řešením a pomocí, jak tuto těžkou finanční situaci překlenout. Ne nutně tomu však tak musí být. Mnohdy před námi banky a úvěr, který by pomohl tíživou finanční situaci překlenout, nenabídnou nebo ano, ale s vysokým úrokem. Existuje ale ještě jedna možnost, kde si peníze půjčit – nebankovní společnost. Nepropadejte panice, teď není řeč o nepoctivé lichvě, ale o nebankovním sektoru, který nabízí podobné podmínky jako běžné banky.

zoufalý člověk

Nebankovní společnosti po novele zákona přinášení opravdu zajímavé úvěrové produkty, které v mnohém dokáží hravě strčit bankovní úvěrové produkty do kapsy. Nebankovní hypotéky bez registru a doložení příjmů, půjčky na pár týdnů bez poplatků a úrokové sazby. No není to skoro splněný sen? Nebankovní společnosti často svým klientům dokáží nabídnout výhodné úvěry bez zbytečného papírování a tolik nenáviděné byrokracie. Pojďme se společně podívat na důvody, proč zvolit při rozhodování právě nebankovní společnost.

  • Úvěr pro každého s benevolentnějšími podmínkami

podpis smlouvy

Při sjednání úvěru v bance vás nejednou krát postihla špatná finanční minulost? U banky pádný důvod, proč úvěr zamítnout, nebankovní společnosti ovšem na tento malý prohřešek vůbec neberou zřetel. Do registru dlužníků buď vůbec nenahlížejí, nebo tuto skutečnost neberou jako důvod k zamítnutí žádosti.

  • Nižší částky zadlužení

Potřebujete překlenout dobu do výplaty nebo rychle vyřešit nenadále výdaje? Pak je nebankovní společnost správnou volbou, k zapůjčení nabízejí i menší částky.