Možná nemáte dost peněz na to, abyste si mohli pořídit vlastní pozemek a novostavbu k tomu, ale třeba máte v rodině někoho, kdo vlastní velkou zahradu či obecně rozlehlou parcelu, a nevadilo by mu, kdyby se na ní objevila stavba bez pevných základů – to znamená, že by bylo možné ji v případě potřeby přemístit pryč. A v takovém případě máte vyhráno, a vůbec nevadí, že zvolený pozemek není v územním plánu vymezen pro bydlení.

obrázek rodičů a dětí v popředí s šedým domem za zády

Když na něj umístíte mobilní dům, tak to nikomu vadit nebude – stavba bez základů spojených se zemí nepotřebuje žádné úřední stavební povolení, a nebude překážet ani vašim příbuzným (a pokud ano, můžete je kdykoli přemístit jinam). Nicméně pokud jde o to, co k mobilnímu domu dále nepotřebujete, tak vězte, že se nejedná pouze peníze a úřední povolení, ale také o projektovou dokumentaci či stavební firmu – takže pořízením takového bydlení ušetříte spoustu peněz, času a také úsilí.
Celoroční mobilní domy top-mobilnidomy.cz mají svůj typický vnější vzhled (i když mohou být i v designovém provedení), ovšem když jde o interiér, žádný rozdíl oproti běžnému bytu nepoznáte.

rodina v nakresleném domě v zelené barvě

Obsahují všechno potřebné od vybavení kuchyně až po koupelnu či samostatný pokoj, můžete je nechat vybavit svými oblíbenými spotřebiči, a bez námahy uvnitř usadíte i početnou rodinnou návštěvu. A rozhodně se nebudete muset podřídit žádnému https://www.eso.org/public/czechrepublic/news/eso1737/ předem danému vzhledu – záleží jen na vašich představách, jak bude interiér vypadat, a čím jej necháte zařídit.
A to platí i v případě, kdy nepomýšlíte na trvalé celoroční bydlení, ale třeba jen na objekt pro sezónní rekreaci. Takový domek, který nebude moc zateplený a bude mít menší výbavu než obvykle, může být ještě levnější, takže se můžete těšit na cenu pod jedním miliónem korun. To je naprosto revoluční nabídka – anebo víte o jiném domě, který byste si mohli pořídit za tak neuvěřitelně nízkou cenu?