Zorganizovat rodinnou oslavu, nebo přátelské posezení s kamarády, vyžaduje kromě pohoštění i plánování společné zábavy. Pokud jsou mezi hosty i malé děti, můžete pro ně připravit společenské hry. Které jsou přiměřené jejich věku. Ideální jsou hry stolové, ke kterým se rádi připojí i dospělí. Dětmi oblíbené jsou i slovní hříčky. Možné je i vytvoření vlastního programu na pobavení všech pozvaných. 

dívka s kytarou

 

Pro zpestření zábavy se s postupujícím časem společnost ráda sesedá ke společnému zpívání. Ať už za doprovodu kytary či klavíru. U kterého začnou tančit nejdříve děti. Později se rádi přidávají i všichni návštěvníci. Rovněž je možné pro všechny pozvané hosty připravit karaoke, u kterého si zazpívají všichni. Bez rozdílu věku. Jeho instalace není složitá a poradí si s tím i technicky méně zdatný oslavenec. Za předpokladu, že má k dispozici funkční počítač či notebook. Možné je využit i televizi s DVD přehrávačem. Ve specializované prodejně je možné zakoupit karaoke set, který obsahuje dva mikrofony s mixážním pultem a kabeláží, kterou lze bezproblémově připojit ke zdroji.

ženy přípitek

Aby se mohlo začít zpívat, je potřeba zajistit DVD s hudbou a textem. Těch je na trhu dostatek a na každém nosiči je 16 songů. Záleží jenom na vkusu pořadatele zábavy, které si vybere. Pokud se k přenosu využije notebook, který je připojen k internetu, mohou se stáhnout libovolné softwarové přehrávače. Videa s běžícími texty je možné rovněž najít na serveru You Tube. Pokud pořádáte oslavu pro více osob, je možné karaoke set vylepšit. Pořídit si k němu dataprojektor a plátno. Na něm se dá na pozadí vytvořit i tak trochu obdoba videoklipu. Ať už obrázků či videa. Do většího prostoru jsou rozhodně vhodnější výkonné repro bedny. Ty zajistí, že zvuk bude dokonalý a vytvoří tak zpěvákům tu pravou kulisu. Sice to trochu náklady na zábavu zvýší. Ale na takový mejdan budou přátelé dlouho vzpomínat.