Určitě byste při troše dobré vůle našli způsob, jak a čím udělat radost oslavenci, kterého máte rádi. Chtělo by to dost času k přemýšlení a nápad by byl na světě.
Jde spíš o to, jestli oslavenec je nakloněn hmotnému dárku, nebo zážitkovým poukazům .

DSC8113

Dnes je zážitek v kurzu
V dřívějších časech nebylo tak běžné, že byste darovali let balónem, nebo vyhlídkovým letadlem. Většinou byly v kurzu květiny, lahev šnapsu, nebo bonboniéra. Pro ženy nějaký ten šperk, pro muže pánská kosmetika. Dost nuda.
Dnes je tomu ale trochu jinak. Větší množství lidí touží po nesplněných snech. Doba pokročila a hmotných statků mají mnozí až dost! Pravdou zůstává, že zážitky a vzpomínky Vám nikdo nevezme. Rozmýšlíte-li se tedy, zda překvapíte oslavence hmotným dárkem, nebo mu dopřejete zážitek, potom se držte pravidla o vzpomínkách na zážitky.

Uskutečněný pobyt, např. v laserové aréně při několikaminutové hře, která ve Vašich žilách rozproudí krev, je daleko působivější, než zabalená voda po holení. A to stále mluvíme o tom, že oslavencem je muž. Jenže i ženy se mohou zúčastnit strategického pobytu v laserové aréně při hře, kde si vyzkouší své dovednosti a strategické schopnosti! A pokud dokážete zdokumentovat fotografií, nebo videozáznamem své zážitky, nikdy se již této vzpomínky nezbavíte. Zůstane ve Vaší mysli přikovaná jednou provždy.

DSC_0203

Dopřejte zážitek i oslavenci.
Nebude skvělé, až si oslavenec rozbalí dárek od Vás a vykulí oči údivem? Tak tohle opravdu nečekal. A co víc. Podruhé u stejného dárku bude překvapen i v momentě, až se ocitne ve speciálním oblečení se zbraní v ruce uprostřed imaginárního terénu, ze kterého by měl vyjít, jako vítěz!