Všichni víme že zdraví je opravdu pro každého člověka to nejdůležitější. Zdraví si člověk může taky udržovat sám, ale někdy bohužel není v jeho silách, aby člověk se cítil dost zdravý nebo aby dokonce byl zdravý. Já taky nejsem úplně zdravá. Trpím opravdu často depresemi. A dříve jsem taky brala silné léky na to, bych měla lepší náladu. Protože bylo to hlavně kvůli tomu, když mě můj bývalý přítel, s kterým jsem chodila před osmi lety, tak mě psychicky a fyzicky týral. Byla jsem taky dokonce čtyři dny nemocnici, potom, co mě zatím ze schodů a já jsem měla otřes mozku. Tohle bych opravdu nechtěla nikomu nutit, protože to opravdu je hrozné.

Dětem dávám dost ovoce.

Naštěstí je tomu už ale skoro devět let, tak už je cítím víc v pohodě a už ani dokonce nemusím brát léky na lepší náladu, protože opravdu hodně dbám o své zdraví. A to taky vyžaduje, aby i můj nynější partner a taky moje děti, taky aby dbali o své zdraví. Věřte mi, že zdraví je opravdu to nejdůležitější, co člověk může mít. Nevyplatí se ani to, když člověk má opravdu hodně peněz. Vždyť za peníze jsi zdraví nekoupíš. A říká se to taky o lásce, že za peníze si lásku nekoupíš. I když už to takový takové vtipy, že lásku za peníze koupíš. Vím, jak to člověk myslí, je to docela taky pravda. Ale zdraví?

Dbám na zdravou stravu.

Možná že se necháte zapsat na lepší místo na čekací listině, třeba když potřebujete novou ledvinu. Takhle se to možná dopomůžete, ale měli byste černé svědomí. Nebo ne? Tedy alespoň já ano. A raději dbám na zdraví a prevenci, takže užívám různé vitamíny a další potravinové doplňky a taky ráda pravidelně sportují a hýbu se na čerstvém vzduchu. Je mi opravdu lépe, když třeba můžu pomoci ke zdraví i mé rodině, takže vařím zdravá jídla a taky rodinu nutím do toho, aby se hýbala. A naštěstí to má rodina ráda sama od sebe, takže nikoho násilím nutit nemusím, což mě opravdu velmi těší.