Ano, s opravdovými odborníky a profesionály určitě ne. http://www.elan-interior.cz/ Pokud na současné adrese sídlíte již několik let, arsenál zařízení, dokumentů a nábytku, bude rozhodně bohatý. Svěřit balení svým zaměstnancům asi nebude to nejlepší řešení. Jakou máte jistotu, že vše řádně zabalí? Jakou máte jistotu, že si opravdu dají záležet, aby nedošlo při přepravě k poškození? Máte drahou počítačovou techniku? Máte luxusní kancelářský nábytek? Potřebujete expedovat na nové místo i těžké a objemné kusy, jako kopírky, nebo trezory? Mnoho otázek, žádná odpověď.
stěhování kancelářského nábytku a vybavení
Jste zaskočeni tím, co všechno bude potřeba připravit na samotnou stěhovací akci? Jistě chápeme a rozumíme. Když se podíváte kolik je toho potřeba odpojit, zabalit, rozmontovat a demontovat, jde z toho hlava kolem. Ovšem řešení by tady bylo a to ne ledajaké. Kvalitní, profesionální a nadstandardní stěhování firem Praha, je přesně to, co v téhle chvíli potřebujete!

Co nezabalíte

Přesně tak, určitě víte, že vše, co nezabalíte, nemusí přepravu vůbec přežít. Automaticky tak vyvstává otázka a do čeho? Kde sehnat velké množství obalového materiálu v podobě krabic, fixační, nebo bublinkaté fólie, lepicích pásek? Vše nakoupit, pracně přivézt a pak se teprve pustit do samotného balení? A myslíte, že se taková práce vůbec vyplatí? I v tom všem shonu se na chvíli zastavte a přemýšlejte! Není lepší, rychlejší, jednodušší a ve finále i levnější využít služby odborníků?
stěhování firemní dokumentace a archivů
Není snazší celou akci hodit na bedra těch, kteří nejenže zajistí dostatek obalů, ale vše i precizně zabalí a připraví k expedici? Stačí zvednout telefon, stačí online zadat požadavek a je po starostech a obavách! Okamžitě budete zkontaktováni naším technikem, který hned na začátku stanoví jasný přesunovací plán na nové sídlo firmy, či společnosti. Pomůžeme vám v každém ohledu, nastavíme služby dle konkrétních požadavků a potřeb zákazníka. Přizpůsobíme se časovým možnostem firmy tak, abychom na co nejkratší dobu zastavili její provoz.