Znáte to, někdy je třeba odeslat obzvláště důležité věci, které vyžadují naprostou ochranu, absolutně nic se jim během přepravy nesmí stát. Mám na mysli třeba fotografie nebo kalendáře, CD a DVD disky, obrázky do soutěže atd. Opravdu nikdo nestojí o to, aby takové zboží došlo jakkoli poškozené nebo zmačkané.
Fotografie nebo z fotografií vyrobené kalendáře nechává hodně lidí vyrobit jako dárek pro přátele či příbuzné a pak je zasílají. Všichni ale víme, že takové balíčky jsou velmi náchylné a lehce se mohou poškodit. Rozhodně tedy nestačí obyčejné balení, chce to něco speciálního.

žlutá obálka

Znáte kartonové obálky? Ne? Tak je vyzkoušejte. Právě ty se dokonale hodí pro fotografie, obrázky, kalendáře, CD či katalogy. Jsou pevné a rozhodně nic se v nich nepomačká a nezlomí. Nic nebude poškozeno. Jsou vyrobeny z natíraného kartonu, což zvýší jejich odolnost proti nejrůznějším vlivům. Veškeré zasílané věci tak budou v naprostém bezpečí.

Najděte si variantu, která vám bude vyhovovat

K dostání jsou v sedmi různých velikostech za velmi příznivé ceny, v baleních po 10 nebo 100 kusech, rozhodně tedy neuděláte chybu, budete-li jich mít pro všechny případy pár doma.

· Kartonové obálky CD
· Kartonové obálky B6
· Kartonové obálky B5
· Kartonové obálky B4
· Kartonové obálky B4+
· Kartonové obálky B3
· Kartonové obálky B2

dopis

Všechny varianty si v klidu prohlédněte

. Samozřejmostí je, že všechny obálky jsou vybaveny lepícím proužkem, s jejich zaděláním tedy nebudete mít žádnou starost a nikdo se do nich během přepravy nedostane.
Objevte i vy kouzlo kartonových obálek a posílejte věci, na kterých vám opravdu záleží, naprosto bezpečným způsobem. Jistě i příjemce ocení, že mu zasílaná věc dojde v nepoškozeném stavu.