Na nástěnných hodinách už se ručička pomalu blíží k desáté hodině večerní a vaši nezbedníci ne a ne usnout. Nemusíte dlouze přemýšlet, zkrátka ten den měli málo fyzické aktivity a nepodařilo se vám je dostatečně unavit. Navečer pak mají tolik energie, že to skoro vypadá, že je do peřin nezaženete ani o půlnoci. Je třeba vymyslet něco, aby se vaše děti dokázaly vyřádit i venku na zahradě, když zrovna některý den nemáte možnost vzít je na hřiště nebo do parku.
dívky a trampolína
V tom vám může být výtečným pomocníkem dětská trampolína. A není pravdou, že by se jednalo o vysokou investici. Snadno seženete i trampolíny v akci, za velmi výhodné ceny. S pořízením tohoto doplňku na vaši zahradu nedáváte dárek jen svým dětem, ale také sobě. Skákání umí děti výborně zabavit a jedná se o aktivitu, u které děti musí zapojit celou řadu svalů. Rozvíjíte tím i jejich pohybové dovednosti. A co je na tom všem nejlepší? Z okna kuchyně pohodlně zkontrolujete, zda se děti dobře baví a přitom vaše přítomnost nebude nezbytná a můžete se věnovat přípravě večeře, nebo jiné nutné práci v domácnosti.

Který model pořídit?

Rozhodující je samozřejmě věk dětí, které budou trampolínu využívat. V případě, že máte starší děti, je možné jim pořídit typ bez ochranné sítě. U mladších dětí však z důvodu bezpečnosti vždy volte provedení, které je doplněno o ochrannou síť. Dále si rozmyslete, jak velkou trampolínu chcete na vaši zahradu umístit a kolik dětí ji bude využívat. K trampolíně je vhodné pořídit i schůdky, aby se vaše děti dostaly pohodlně na skákací plochu a bezpečně zase dolů. Při výběru konkrétního modelu věnujte pozornost i celkové nosnosti.
malá trampolína
Věděli jste, že si můžete pořídit i model, který je vhodný pro děti i dospělé? Bavit se tak můžete i vy! Děti budou společné skákání rozhodně milovat a vy si můžete být jisti, že se na trampolínu budou rády vracet i za několik let.