O tom, že barvy mají vliv na naši psychiku, asi všichni víte. Proč mám tedy do ojem, že některé domácnosti zaspaly a žijí v době kamenné. Šedivé nebo zažloutlé stěny, které před mnoha lety byly asi bílé, na obyvatele takového domova působit moc dobře nebudou. Přitom by stačilo vzít do ruky štětec a kbelík s barvou. Nic jiného a nic těžkého. Pokud máte i vy zvláštní pocit z vašeho domova a vidíte, že by potřeboval změnu, pusťte se s chutí do toho. Vždyť domov je pro každého z nás místem, kde bychom se měli cítit ze všeho nejlépe. Barvy hrají velkou roli nejen na stěnách, ale i na všech doplňcích, kterými můžete z vašeho domova vytvořit překrásný interiér, kde se budou všichni cítit skvěle.

ahoj žabko

Barevný interiér

Taky už vás omrzela jednotná barva na stěnách, nábytku a na doplňcích, které jsou součástí každého interiéru. Spousta lidí vidí, že jejich byt či dům by nutně potřeboval změnu, ale bojí se do čehokoli zasahovat z důvodu velkých finančních nákladů. Ovšem změna k lepšímu a hezčímu interiéru nikoho nemusí stát obrovské peníze. Stačí vyměnit pár maličkostí a váš domov okamžitě prokoukne. A pokud si nevíte rady, kde a s čím začít, můžete klidně hned s výměnou starých a zažloutlých vypínačů. Před pár lety opravdu nebyl na trhu široký výběr elektroinstalačních rámečků. Každá domácnost je měla v bílé barvě, která časem zežloutla, a tyto rámečky kazily celkový dojem interiéru, i kdyby byl sebelíp zařízen. V dnešní době máme naštěstí na výběr nejen širokou barevnou škálu těchto elektroinstalačních rámečků, ale vybírat se dá i z mnoha tvarů a typů.

kreslený spínač

Oživte svůj interiér barevnými doplňky

Kvalitní unica vypínače jsou ideálním doplňkem, pokud chcete mít kromě kvality i desénový prvek ve svém domově. Nabízí široký výběr tvarů a barev, takže můžete celý váš domov sladit barevně tak, aby vám vyhovoval a vyvolával ve vás pocit čistoty, pohody a klidu.