Patříte k mužům, kteří se těší relativně dobrému zdraví, a slouží jim veškeré orgány včetně pohlavních? Máte stále pevnou erekci a chuť na sex? Pak vám samozřejmě gratulujeme, a pouze upřesníme to, co již možná dávno víte. Anebo nevíte a je to pro vás novinka, každopádně si tyto informace můžete utřídit a ujasnit se v tom, že jdete, jak se říká, správným směrem.

modrá tableta

Pokračujte v zahánění stresu – mnozí zoufalí muži často vyhledávají na internetu výsledky dle klíčových slov, například Viagra generika, aby tu objevili zázračný lék na jejich problémy. Přitom si neuvědomují, že jsou neustále pod tlakem chronicky působícího stresu. Někdy jsou stresové podněty celkem nenápadné a začínáme si na ně zvykat, a tak si na toto dávejte velký pozor, protože chronický stres vyčerpává nadledvinky a nadbytek stresových hormonů v krvi značně brzdí produkci testosteronu. A tak se jednoho dne může stát, že se erekce nedostaví, i kdyby jste se lidově řečeno „stavěli na hlavu“.

kořen Ženšenu

S odstraňováním stresových vlivů vám mohou pomáhat bylinky, například Maca peruánská, rostoucí v divoké přírodě, vysoko v horách, kde potřebují načerpat k přežití z okolního prostředí mnoho živin. Díky tomu vám poskytnou to, co v běžné stravě nenajdete, a zajistí vám regulaci stresových hormonů a návrat hladiny testosteronu do normálu.

Věnujte se i nadále zdravé výživě – jak zřejmě tušíte, bez vhodné stravy se nepohnete kupředu ani o píď. Pouze připomínáme, že značný význam má ovoce a zelenina v BIO kvalitě, celozrnné obiloviny namísto bílého chleba, rohlíků a housek, kvalitní hnědý cukr a melasa, ovocné šťávy a džemy namísto sladkostí a dortů, kvalitní voda a minerálky namísto alkoholu a kávy a také za studena lisované rostlinné oleje, ořechy a semínka. A pokud jste vegetariáni či vegani, toto je rovněž dobrý krok k posílení vašeho zdraví.