Znáte ten pocit, když jste v obchodě a přemýšlíte, co asi byste tak měli koupit? Mezi mou důležitou položku, kterou do nákupního košíku pravidelně zařazuji, patří například ovoce a zelenina, různé maso, koření, ale také sypané čaje. Sypané čaje jsou hrozně moc dobré. Popravdě na nich šíleně ujíždím a miluju ten pocit, když si uvařím sypaný čaj a mám chvilku relaxu pro sebe. Relax je pro mé tělo důležitý a já si to plně uvědomuji. Proto je uvaření čaje vždycky příležitost, kterou si vyloženě vychutnám.

s

Každý má rád jinou příchuť sypaných čajů, mou oblíbenou se stala například máta, ovocné čaje, případně čaje na nachlazení, když je potřebuji. Čaje jsou nedílnou součástí našeho života. Věděli jste, že se sypaného čaje se dá v pohodě udělat i limonáda? Nevíte jak na to? Pokud nevíte, v tomto článku se to dočtete. Tak čtěte dále.

s

Co budeme potřebovat?

Pouze nějaký sypaný čaj, který nám chutná, případně cukr a citrón na doslazení. Udělat si domácí limonádu je úplně jednoduché. Nejprve dáte do větší sklenice, nebo džbánu s vodou sypaný čaj. Ten necháte vylouhovat asi pět až deset minut. Můžete přidat více sáčků sypaných čajů. Potom limonádu můžete dosladit podle chuti citronem, medem, případně cukrem. A dáte do lednice. Nejlepší je limonádu pít studenější a vychlazené, to je teprve dobrota. Z čajů se dá udělat ledacos, a to je právě super. Už jste taky někdy zkusili udělat domácí limonádu? Já ji dělám párkrát za týden a musím říct, že je to opravdu úžasná věc k osvěžení. Při práci můžete domácí limonádu popíjet. A protože je skoro bez cukru (je na každém, kolik si ho tam dá), dá vám hodně energie a nebudete mít velkou žízeň. Je totiž rozdíl, když si dáte pití jako je Coca-Cola anebo domácí limonádu, kterou jste si sami udělali doma a nejsou v ní žádné konzervanty a podobně. Tak uvidíte sami.