Vypínače unica jsou špičkou na trhu s elektroinstalačními prvky. Pokud si chcete doma rozsvítit světlo, tak prostě potřebujete tento druh elektroinstalačního prvku a pokud chcete opravdu kvalitní prvek, tak si vyberete právě tuto značku. Výrobce těchto elektroinstalačních prvků je světově proslulou jedničkou na našem i zahraničním trhu a nezaměřuje se pouze na kvalitu svých produktů, ale také na jejich dlouhou životnost a samozřejmě na moderní design.
kráva nad vypínačem.jpg
Tento výrobce pro Vás připravil hned několik produktových řad, ze kterých si vybere naprosto každý zákazník. Ať už dáváte přednost klasickému stylu a běžnému vybavení nebo máte raději moderní styl a živé barvy, jistě v těchto produktových řadách objevíte elektroinstalační prvky, které budou přesně tím pravým přímo pro Váš interiér. Stačí jen vstoupit do naší obrovské nabídky, kde najdete naprosto všechny dostupné produktové řady těchto elektroinstalačních prvků.
Nejen vypínače unica, ale také zásuvky patří mezi to nejlepší, co Vám dnešní trh s elektroinstalačním materiálem může nabídnout. U nás objevíte opravdu velký výběr modelů, tvarů, provedení a barev. Ano, právě vypínače unica jsou jedinečné tím, že jsou k dostání v mnoha barevných kombinacích, díky čemuž se mohou stát i bytovým doplňkem a nejen funkční součástí a nutností ve Vašem bytě.
elektrický přepínač.png
Strojky vypínačů unica jsou vyráběny v dokonalé hladké leštěné povrchové úpravě a díky tomu se na nich neusazuje prach, můžete je doladit barevnými krycími rámy v různých šířkách a velikostech a hlavně v mnoha různých barevných odstínech. Ať už potřebujete vypínač jednopólový, křížový či sériový nebo zásuvku síťovou, datovou či anténní, u nás je jistě všechny najdete.
Proto neváhejte a vstupte do naší široké nabídky a vyberte si přesně ten druh elektroinstalačního prvku, který hledáte. Najdete u nás také velký výběr elektroinstalačního materiálu a samozřejmě také světelných zdrojů pro interiér i exteriér.