Ani mobilní telefon není v bezpečí, obzvláště v případě, když s ním denně manipulujeme, pracujeme, máme ho neustále v ruce, nebo při ruce. To se pak velice snadno stane, že nám upadne na zem, v horším případě spadne na tvrdou nebo rovnou betonovou podložku a problém je na světě. Rozbité sklo ale nemusí být ještě přírodní katastrofa. Vše se dá napravit. Poškozené sklo se dá vyměnit, pokud displej funguje, nemusíte pořizovat ani nový displej ani nový telefon, ale pouze sklo a tato výměna bude o polovinu levnější!

mobil foto

Jak dlouho to trvá? Co bude následovat?

Výměna displeje samsung mobilního telefonu nemusí trvat dlouhé týdny. Většinou se počítá na dny. Do dvou tří dní, samozřejmě dle kapacity a možností je všechno opraveno a připraveno k navrácení původnímu majiteli. Ten už se bude moct těšit na svého původního kamaráda, ale s novým nárazníkem.

Mobil tedy získáte po pár dech zpět a bude jako nový! Sklo se však vyměňuje naprosto profesionálním způsobem, to bohužel doma jen tak snadno nezvládnete vyměnit. Pro zkušené řemeslníky je to ale hračka, protože k tomu mají potřebné nástroje, se kterými je jedna radost pracovat. Přenechejte to profesionálům a máte to za nízkou cenu!

Opravený telefon nerozeznáte od původní podoby. Na kvalitním zpracování si dávají záležet. Tvrdost i celkový vzhled bude totožný s vaším původním telefonem. To samé i v případě používání displeje a doteku na sklo.

žena mobil

A jak se taková oprava provádí?

Je k tomu zapotřebí vakuum. Ve vakuu se laminuje na původní displej nová vrstva skla. Tato metoda se nazývá OCA a je schválena výrobci, protože i oni takovýmto způsobem vyrábí sklo na telefony.

Pokud se dodrží veškeré přísně stanovené postupy, pak není čeho se obávat a telefon bude jako nový!

Jistě si pro příště budeme už dávat větší pozor, abychom si s telefonem nezahrávali, a budeme na něj dávat větší pozor, i když jakmile zjistíme, že se dá sklo takto lehce opravit, tak možná budeme více klidní i kdyby nám měl mobil zase opětovně spadnout na zem.